Naša oslava Európskeho týždňa mládeže!


Warning: Illegal string offset 'alt' in /data/b/0/b0ee0fe2-326d-45df-9646-1b06b3e8321c/mladiinfo.sk/sub/old/wp-content/themes/swift/lib/functions/display.php on line 731

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/b/0/b0ee0fe2-326d-45df-9646-1b06b3e8321c/mladiinfo.sk/sub/old/wp-content/themes/swift/lib/functions/display.php on line 731

Stretli ste sa už s termínom Európska dobrovoľnícka služba? Počuli ste o programe Erasmus+? Ak nie, stretnúť ste mohli náš Mladiinfo tím v uliciach Bratislavy a počuť veľa o možnostiach stať sa dobrovoľníkmi v zahraničí.

Prvý májový týždeň (1.-7.mája 2017) sme totižto v hesle “Shape it, move it, be it” aj my na Slovensku “oslavovali” Európsky týždeň mládeže (European Youth week), počas ktorého sme mladých ľudí v uliciach informovali o možnostiach dobrovoľníctva a výmenných pobytov v zahraničí.  A ako naša “oslava” vyzerala? Veľmi veselo! Veď posúďťe sami.

DEŇ PRVÝ

EDS otvára nové okná, výhľady a priestor pre osobný aj profesionálny rast :)

  

     

 

    

DEŇ DRUHÝ

EDS upevňuje spoluprácu medzi inými organizáciami a vytvrára priateľstvá (ako napríklad v našom prípade Mladiinfo Slovensko a INEX Slovakia)

DEŇ TRETÍ

EDS spája ľudí z rôznych kútov sveta a takto zároveň prispieva k vytvárania pocitu komunity.

DEŇ ŠTVRTÝ

EDS pripravuje mladých ľudí na dôležitý skok….”do života” :)

Aká bude EDS kapitola tvojich zážitkov?

Podobné